GÜZEL SÖZLER

                                           Siritiyor  FENER BAHÇE Dil
1- SARI LACİVERT RENGİMİZ BİZİM!, GURUR VERİR TARİHİN FENERBAHÇEM ATAMIZ'IN SÖZÜNDEN BELLİ DEĞİL Mİ, EN BÜYÜK SENSİN FENERBAHÇEM!!!

2- CANLAR,YILMAZLAR,LEFTERLER GELDİ, CEMİL, ZİYA, SELÇUK, ALPARSLAN, OSMAN OĞUZ, AYKUT, RIDVAN, ENGİN VE NİCELERİ! BİTMEZ FENER EFSANELERİ!!!

3- CİHATLAR,LEFTERLER,CANLAR,FİKRETLER HALA SEVİLEN BİRER ABİDEDİRLER! HİÇ BİR KULÜPTE OLMAYAN BU DOSTLUK, YILLAR YILI HEP ŞAMPİYON OLDUK!

4- KALPLERİ FETHEDEN RENKLER,YAŞA FENERBAHÇE! TÜRK'ÜN KALBİ SENLE ATAR,YAŞA FEENRBAHÇE! MAZİNDE BİR TARİH YATAR,YAŞA FENERBAHÇE! NE MUTLU SENI SEVENE,YAŞA FENERBAHÇE!

5- MAÇ YAPARKEN SAHADA SARI KANARYALAR, RAKIP TAKIMA KRAMPON TOPLATIRLAR! SIKI DUR KARŞI DEFANS! FENER GELIYOR, ŞUT VE GOOOL AĞLARI DELİYOR!

6- HAYDİ BASTIR ŞANLI FENER SENİN SEVGİN ÖMRE BEDEL NE KUPALAR NE ÖDÜLLER NE DE CİMBOMLU GECELER BU DÜNYADA TEK İSTEĞİM VAR MUTLU OL YETER. BİR SEVGİ BU ANLATILMAZ ANLATSANDA ANLAŞILMAZ FENERLİ OLMAYAN BİLMEZ BUNU HİÇBIR KİTAP YAZMAZ BU DÜNYADA BİR BÜYÜK VAR KABUL EDİLMEZ!

7- BANA KARTALI VEYA CİMBOMU TUT CENNETE GİRECEKSIN? DESELER, BEN BİR FENERBAHÇELİ OLARAK CEHENNEME GİRMEYE RAZIYIM? DERİM..!
 
8- BU SENE SON OLMALI,ARKASI OLMAMALI SÖYLETME ARTIK FENER ACI HASRET ŞARKSINI!!!
 
9- BİR FENERBAHÇELİ DÜNYAYA BEDELDİR, O DA ATAMIZDIR!!!!!
 
10- BEN HERKESİN İÇİNDE TEKİM ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELİYİM!!


gif17gif17gif17gif17gif17gif17gif17

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !